7 yaşındaki oğlunun odasında gördükleri karşısında şoke oldu

Bir anne, oğlunun odasında karşılaştığı manzara karşısında şoke oldu. Kadın, 7 yaşındaki oğlunun odasındaki tanımlanamayan maddeyle karşılaştıktan sonra, Facebook’taki bir ebeveyn grubundan fikir almaya çalıştı:

“Bunun ne olabileceği hakkında bilgisi olan var mı? Oğlumun yatağının ucunda, yerde buldum. Odasının başka hiçbir yerinde yok, pufunda ya da yatağının altında değil. Sadece ucunda bir noktada. Herhangi bir fikri olan var mı?”

Görüntüler karşısında gruptaki üyeler de endişelerini dile getirdi ve tahminlerini yazdılar.

Pek çok kişi fotoğraflara bakarken, bir böcek ya da sürüngenin istilası olabileceğini ve şimdiden kaşınmaya başladıklarını söyledi.

Bir üye, “Hayır… Yeni korku ortaya çıktı” diye espri yaparken, bir başkası “Aman Tanrım, cildim karıncalanıyor” dedi. Bir başkası da “Kesinlikle tarantula karadul akrep yumurtaları. Son derece ısırıcıdırlar ve saldırmak için zamanlarını beklerler” diyerek korkutucu bir tahminde bulundu.

Bazıları da bunun bir fare istilasına işaret ettiğini söyledi.

Bir üye kendi deneyimini paylaşarak şunları söyledi: “Bu, her iki çocuğumun yatak odasında da vardı. Farelerim olduğu ortaya çıktı. Oyuncakların içini yerken kameraya yakaladım. Taşınmak zorunda kaldım. Bu yüzden benim tavsiyem oyuncakları çöpe atmanız.”

Başka bir üye de benzer bir olayı hatırlatarak şöyle dedi: “Bir zamanlar bizim barakada da buna benzer bir şey olmuştu. Farelerin içeri girdiğinin kanıtıydı.”

Tüm bu endişe verici ihtimallerden sonra ise pek de düşünüldüğü kadar korkunç bir sorun olmadığı ortaya çıktı. Anne, bir oyuncağın ısı nedeniyle patlaması sonucu görüntünün oluştuğunu yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x