Feyza Altun, Tayyargiller’in Kanser Hastası Bebeğe Yardım Etmekten Son Anda Vazgeçtiğini Açıkladı!

Avukat Feyza Altun, Dilan Polat ve Engin Polat davasının ilk gününden bu yana sıkı takipçisi olan isimlerin başında geliyor. Kara para aklama suçlamasıyla tutuklanan Polat ailenin ardından Özlem ve Tayyar Öz çiftini inceleme altına alan Altun son paylaşımıyla gündem yarattı. Feyza Altun hem Polat hem de Öz ailesinin kanser hastası bir bebeğe yardım etmekten son anda vazgeçtiklerini açıkladı.

Yalnızca birkaç yıl içerisinde inanılmaz bir servete kavuşarak güzellik sektörünü adeta avucunun içerisine alan Dilan Polat ve eşi Engin Polat haklarındaki iddialar nedeniyle gündemdeydi.

Kara para aklama, vergi kaçırma ve yasa dışı bahis gibi suçlamalarla gözaltına alınan Dilan ve Engin Polat çifti ile birkaç aile üyesi gözaltına alınmıştı.

Gözaltına alındıktan sonra uzun saatler sorgulanan Polat ikilisi ve aile üyeleri çıkarıldıkları mahkemede tutuklandı.

Polat ailesinin ardından benzer yaşamları süren fenomenler de mercek altına alındı. Bunların başında Instagram’da 2,5 milyon takipçisi olan Özlem ve Tayyar Öz çifti yer aldı.

Tıpkı Dilan ve Engin Polat gibi kısa bir süre içerisinde büyük değişimler geçiren, lüks içerisindeki hayatlarını paylaşan Öz çifti gündemin en çok isimleri arasına yerleşti.

Biliyorsunuz ki, Polat davasının her detayını takip eden Avukat Feyza Altun, şimdiler de Özlem ve Tayyar Öz çiftini masaya yatırdı.

Ünlülerin avukatı olarak tanınan Altun, “Tayyargiller” olarak adlandırdığı Özlem ve Tayyar Öz ikilisi hakkında yeni bir açıklamada bulundu.

Twitter hesabından “Bir Tayyargil skandalı daha” diyerek paylaşımda bulunan Altun, hem Dilan Polat’ın hem de Özlem Öz’ün kanser hastası bir bebeğe yardım etmekten vazgeçtiğini duyurdu.

Feyza Altun, bebeğin ailesi tarafından fotoğraf ve video çekiminin reddedildiği için Özlem Öz’ün yardımdan vazgeçtiğini öne sürdü.

Yepyeni bir iddiayı sosyal medyadan paylaşan Altun, minik Metehan’ın ailesinin hem kendilerini hem de bebeklerini ifşalamak istemediği için “yardım etmiyoruz o zaman” diyen Polat ve Öz ailesine sert çıkıştı.

“Oh Be Dünya Varmış” adlı yardım derneği tarafından başlatılan Metehan bebek için yardım kampanyası kısa sürede sosyal medyada farkındalık yarattı.

Söz konusu minik bebek için yardım kampanyasına dikkat çeken Feyza Altun’un paylaşımları da epey konuşuldu.

?

?

?

?

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Yorumlara bekliyoruz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x