Merkez Bankası İcra Direktör Yardımcısı Ozan Deniz, BKK Genel Müdürü oldu, duygusal bir paylaşımla veda etti, heyecanla yeni işine başladığını söyledi.

Merkez Bankası İcra Direktör Yardımcısı Ozan Deniz, Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü oldu. Deniz, Merkez Bankası’ndan ayrıldığı için “Bugün duygu yoğunluğu yüksek bir gün” yaşıyorum derken, “Dünyanın en iyi ekibinden ayrılıp Dünyanın en iyi diğer ekibine kavuşmak da benim şansım.” yorumunu yaptı.

17 YILIMI SONLANDIRIYORUM

Deniz yaptığı paylaşımda, “Merkez Bankamızda birbirinden harika geçen17 yılımı sonlandırarak Bankalararası Kart Merkezimizin Genel Müdürü olarak göreve başladığımı paylaşmak isterim.

Merkez Bankamızda çalışmaktan her zaman gurur duydum. Yerli milli kaynaklarla EFT Sistemimizi geliştirmek, yine yerli milli kaynaklarla ödemeler ekosistemimizin temel yapı taşı olan FAST Sistemi projesini yönetmek, vatandaşlarımıza değer oluşturan Katman Servislerin (TR Karekod, Kolay Adresleme, Ödeme İste vb.) koordinasyonunu sağlamak benim için fantastik bir serüvendi. Çalışma arkadaşlarımı çok sevdim, onlardan çok şey öğrendim, onlarla beraber sevindim, beraber üzüldüm; Evet biz bir aile olduk.

Bugün aynı heyecanı ilk günümde Bankalararası Kart Merkezimizde yaşadım. FAST Katman Servisleri çalışmalarımı sürdürecek olmanın heyecanına ek olarak yerli milli kart şemamız TROY’un yaygınlaştırılması gibi harika projelere destek olabilmenin gururunu yaşıyorum.
Bütün bunlar bir yana kocaman bir ailenin sorumluluğunu alacak olmanın haklı heyecanı ile yeni ailemin mutluluğu için mücadele edebilecek olmanın manevi mutluluğu tarif edilemez.

BİRLİKTE ÇOK SEY BAŞARACAĞIZ

Tüm başarılar bir ekip çalışması ile mümkün. Dünyanın en iyi ekibinden ayrılıp Dünyanın en iyi diğer ekibine kavuşmak da benim şansım. Birlikte çok şey başaracağız.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x