Tedavi Görüyordu: Gamze Erçel Kızı Mavi’nin Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Verdi!

Sosyal medya dünyasının gözde isimlerinden biri olan Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, herkesin merak ettiği kızı Mavi’nin sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Geçtiğimiz yıl Gamze Erçel’in kızı Aylin Mavi’ye kanser teşhisi konulduğu ve tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı. Kızının sağlık durumu hakkında bilgi veren Gamze Erçel, Mavi’nin durumunun herkesi derinden etkilediğini belirtti.

Bir zamanlar televizyon ekranlarında rol alan ve şimdilerde sosyal medya fenomeni Gamze Erçel sosyal medyada sevilen isimler arasında yer alıyor.

Gamze Erçel, 2019’da Caner Yıldırım ile dünyaevine girmiş, aynı yıl aralık ayında anne olmuştu.

Geçtiğimiz dönemde Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in kızı Aylin Mavi’ye kanser teşhisi konulduğu ve tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı.

Gözlerden uzak bir yaşam sürmeyi tercih eden ve genellikle özel hayatını gizli tutan Gamze Erçel, gazetecilerle bir araya geldi.

Bu zorlu süreçte ailesinin ve sevenlerinin desteğini arkasına alan Erçel, kızının sağlık durumu hakkında merakla beklenen açıklamayı yaptı.

Konu hakkında açıklama yapan Erçel, “ Şükürler olsun ki Mavi’nin durumu gayet iyi. O iyi olunca bizler de iyi oluyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x