TikTok’ta kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

TikTok, son zamanlarda en çok kullanılan platformlarından biri olarak yer alıyor. TikTok’ta kullanıcılar kısa videolar çekerek belirli bir popülerliğe sahip olabiliyor. Bununla birlikte sahip olduğunuz kullanıcı adınızdan memnun olmamanız da mümkün. Bu durumda TikTok kullanıcı değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Peki, TikTok kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır? İşte detaylar!

TikTok kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır?

Kullanıcıların kısa videolar yükleyerek belirli bir takipçi kitlesine sahip olduğu TikTok,her yaşa hitap ediyor. Yüklenen içeriklerle birlikte bazıları sahip oldukları kullanıcı adından memnun olmayabilir. Bu durumda ise TikTok kullanıcı adı değiştirme adımlarını gerçekleştirmek yeterli oluyor.

Söz konusu durumda ise bazı kullanıcılar TikTok’ta kullanıcı adını nasıl değiştireceğini bilmiyor. TİkTok isim değiştirme için yapmanız gereken bazı işlemler var. Bu işlemlerin oldukça basit olduğunu da önceden belirtmek istiyoruz. Sizlere verdiğimiz adımları takip ederek isim değiştirme işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olursunuz.

TikTok kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız yapmanız gerekenler şu şekilde:

  • İlk olarak TİkTok uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından sağ alt köşede yer alan Profil simgesine dokunun ve profil sayfanıza girin.
  • Karşınıza çıkan seçeneklerden “Profili Düzenle”yi seçin.
  • Daha sonra TikTok isminizi değiştirmek için “Ad” veya “Kullanıcı Adı” alanını seçin.
  • Karşınıza çıkan yere yeni isminizi ekleyin ve “Kaydet” seçeneğine basın.

Kısa sürede tüm dünyada popüler olan TikTok’ta kullanıcı adı değişikliği yapmak için bu adımları uygulamanız yeterli. Ayrıca uygulamadaki adınızı her 30 günde bir değiştirebilirsiniz. TikTok adınızı değiştirdiğiniz zaman URL’niz de değişecek. Bununla birlikte uygulamadaki isminizi değiştirdiğiniz zaman hesabınız doğrulanmamış bir hesaba dönüşebilir. Bu durumda da e-posta yoluyla hesabınızı doğrulayabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x